• Out-of-Stock

Saletra Wap CALCINIT a 25kg

48.08
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

Kupując środki ochrony roślin pamiętaj:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019 poz.1900 z późn.zm.). Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

SALETRA WAPNIOWA SZKLARNIOWA<?xml:namespace prefix = "o" />

CALCINIT  

N : Ca

15,5 : 19   

 

Saletra wapniowa do rozpuszczania w wodzie. Służy do nawożenia roślin wodnym roztworem nawozu poprzez podlewanie (fertygacja), oraz do nawożenia dolistnego

w formie oprysku.

 

SKŁAD NAWOZU:

- azot N – 15,5%  (N-NO₃  - 14,4% , N-NH₄ - 1,1% )

- wapń Ca – 19,0%  (CaO – 26,5% )

 

STOSOWANIE :

W zależności  od gatunku i fazy rozwojowej roślin :

             - nawadnianie  -  0,05 – 0,15%

             - oprysk – 0,2 – 1,0

 

0000001384
New


Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie producenta. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).

Comments (0)
No customer reviews for the moment.