• Out-of-Stock
Amino Ultra Zboże a 5kg
search
  • Amino Ultra Zboże a 5kg

Amino Ultra Zboże a 5kg

158.36
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

Kupując środki ochrony roślin pamiętaj:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019 poz.1900 z późn.zm.). Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

AMINO ULTRA ZBOŻA
POJEMNOŚĆ: 5KG
KORZYSTNIE WPŁYWA NA ODŻYWIANIE, WIGOR I PLONOWNIE PSZENICY OZIMEJ


Amino Ultra Zboża korzystnie wpływa na odżywianie, wigor i plonowanie pszenicy ozimej.
Zwiększa skuteczność zabiegu dokarmiania mikroelementami nawet w czasie okresowych niedoborów wody.
Poprawia wielkość i jakość plonu pszenicy jarej i ozimej.

Korzyści:
ultraszybki efekt odżywiania dzięki zastosowaniu technologii GCAA opartej o najmniekszy i najbardziej mobilny aminkwas - glicynę
bezpieczeństwo i skuteczność odżywienia roślin nawet w trudnych warunkach uprawy
wydajność i opłacalność dzięki niskiej dawce na hektar
biodegradowalność dzięki wykorzystaniu naturalnie występujjącej w roślinach glicyny
Skład:
MgO 2%
B 0,16%
Cu 1,6%
Fe 6,5%
Mn 6,5%
Mo 0,07%
Zn 5%
Dawkowanie, jak stosować Amino Ultra Zboża?

Uprawa Kiedy stosować? 

Dawka
pszenica i inne zboża 2-4 zabiegi 0,5-0,75 kg/ha

Ważna informacja
Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

PRZEZNACZENIE
Zboża Tak
Pszenica ozima Tak
Pszenżyto ozime Tak
Żyto ozime Tak
Jęczmień ozimy Tak
Pszenica jara Tak
Jęczmień jary Tak
Pszenżyto jare Tak
Żyto jare Tak
Owies Tak
Nawóz Tak

0000004325

Data sheet

Uprawa
Zboża
New


Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie producenta. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).

Comments (0)
No customer reviews for the moment.