• Obecnie brak na stanie

Lima Oro 5 GB 25 kg

387,58 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kupując środki ochrony roślin pamiętaj:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019 poz.1900 z późn.zm.). Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

LIMA ORO 5 GB

Zawartość substancji czynnej:

metaldehyd (związek z grupy aldehydow) – 5 % (50 g/kg).

LIMA ORO 5 GB

MOLUSKOCYD w formie przynęty granulowanej, przeznaczonym do zwalczania ślimakow nagich.

Środek przeznaczony do stosowania ręcznie lub przy użyciu mechanicznych aplikatorow do

granulowanych preparatow.

Wybrane zastosowanie preparatu Lima Oro 5 GB:

Zastosowanie LIMA ORO 5 GB

sałata, rukola, seler dynia na nasiona, winorośl, rośliny ozdobne  ; 40 g preparatu na 100 m2 powierzchni

0000004274

Opis

Zastosowanie w uprawach
Inne uprawy
Warzywa
Nowy


Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie producenta. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.