• Obecnie brak na stanie
Vanadoo a 0,5l
search
  • Vanadoo a 0,5l

Vanadoo a 0,5l

57,77 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kupując środki ochrony roślin pamiętaj:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019 poz.1900 z późn.zm.). Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

VANADOO® to unikalny i wyjątkowy stymulator, który pozytywnie wpływa na wielkość i jakość plonu organów spichrzowych. Polecany jest do stosowania w uprawie roślin o podziemnych częściach użytkowych.

Składniki  g/l  % (m/m)
Wanad (V) 21 1,8

1. ZABIEGI DOLISTNE

 

VANADOO® stosować nalistnie w formie roztworu wodnego. VANADOO® może być stosowany łącznie z nawozami dolistnymi po uprzednim przeprowadzeniu testu sprawdzającego możliwość wykonania i stosowania roztworu wieloskładnikowego.

Wyniki testów znajdują się z zakładce Tabela mieszania agrochemikaliów INTERMAG.

VANADOO® stosować w terminach i dawkach przedstawionych poniżej.

 

2. ZAPRAWIANIE NASION ROŚLIN MOTYLKOWTYCH:

 

VANADOO® przed aplikacją na nasiona należy rozcieńczyć wodą w ilości pozwalającej na równomierne pokrycie nasion (0,5–1 L wody na 100 kg nasion). Może być stosowany łącznie z inokulantami oraz chemicznymi zaprawami płynnymi po uprzednim sprawdzeniu takiej możliwości.

 

Jednorazowa dawka: 25 ml/100 kg nasion

0000004345

Opis

Zastosowanie w uprawach
Burak cukrowy
Warzywa
Ziemniak
Nowy


Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie producenta. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.