• Obecnie brak na stanie

Grano 050 FS a 5l

0,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kupując środki ochrony roślin pamiętaj:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019 poz.1900 z późn.zm.). Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

GRANO 050 FS

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych Zawartość substancji czynnych: difenokonazol (związek z grupy triazoli) – 25 g/l (2,4 %) fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 25 g/l (2,4 %)

GRANO 050 FS

OPIS DZIAŁANIA

GRANO 050 FS

FUNGICYD – zaprawa nasienna w formie płynnego koncentratu (FS) o działaniu układowym i powierzchniowym, przeznaczona do zaprawiania materiału siewnego zbóż w celu zwalczania chorób powodowanych przez grzyby. Środek zalecany do stosowania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych. Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna fludioksonil zaliczana jest do grupy 12. Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna difenokonazol zaliczana jest do grupy 3. 

GRANO 050 FS

STOSOWANIE ŚRODKA

Zaprawiać w zaprawiarkach mechanicznych o ruchu ciągłym lub porcjowych, zgodnie z instrukcją obsługi danej zaprawiarki.

Pszenica ozima, pszenica jara fuzaryjna zgorzel siewek, śnieć cuchnąca pszenicy.

Żyto ozime fuzaryjna zgorzel siewek, głownia źdźbłowa żyta.

Pszenżyto ozime, owies, jęczmień ozimy, jęczmień jary  fuzaryjna zgorzel siewek.

Pszenżyto jare fuzaryjna zgorzel siewek (średni poziom zwalczania).

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 200 ml środka z dodatkiem 800 ml wody/ 100 kg ziarna siewnego.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1

0000004570

Opis

Zastosowanie w uprawach
Zboża
Nowy


Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie producenta. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.